Behringer DEQ1024

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v basys.cz

• splnil očekávání
    • lehký
    • kvalitní zpracování

Dlouhou dobu jsem váhal nad pořízením ekvalizéru. Díval jsem se i na komerční zařízení, ale nakonec po krátkém průzkumu jsem narazil na produkt Behringer. Tento produkt mě nadchnul svojí konstrukcí, funkcemi, parametry a možnostmi nastavení vztažné úrovně při použití různých koncových zesilovačů. Sice jsem zpočátku "bojoval" s nastavení, ale nakonec když jsem přišel na to, jak ekvalizér ovládat, tak jsem maximálně spokojen. Nadchl ně 24-bitový mód, který dokáže hodně "zvednout" reprodukovanou hudbu. Zajímavé na tomto přístroji je možnost aktivace indikace hudby v daném pásmu, ale to nefunguje při 24-bitovém módu. Výhodou dále je možnost použítí "bypas", což umožňuje rychle reagovat na různou kvalitu nahrávky vs použité reprobedny. Produkt používám s mixážním pultem Behringer DX2000USB, což umožňuje dělat s hudbou zajímavé "kousky". Jinak manuál či návod není zrovna dobře udělaný.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• značka ,spolehlivost,solidní cena

doporučuji a děkuji za dodatečné zaslání českého návodu,který u zboží chyběl

• , zakoupeno v AudioSound

• Skvělá orientace při vyhledávání zpětné vazby /při zpětné vazbě se rozsvítí Led nad daným pásmem/. Široká nabídka možností.
    • V analogovém režimu bych doporučil kvalitnější převodníky digital - analog, které mají zásadní vliv na výsledný zvuk a nyní ho částečně deformují.

Za dané náklady nejlepší produkt.

Produkt nemá žádné parametry.

1x31 pásmový stereo digitální grafický ekvalizer 24-Bit/96 kHz, eliminátor zpětné vazby, dynamický procesor, AES/EBU a S/PDIF digitální I/O. Parametry: 31 pásmový grafický stereo EQ/dynamický procesor  Vzorkovací frekvence: 96 kHz (měnitelná 44,1, 48, 96 kHz)  A/D převodníky: 24 bit, 64 násobné převzorkování  D/A převodníky: 24 bit, 128 násobné převzorkování  Vnitřní procesing: 24/48 bit  Pouze stereo režim  31x 45 mm podsvícený fader  Přepínatelný rozsah: +/- 12 dB, +/- 6 dB, 0/ -24 dB  Automatický feedback destroyer  Feedback analyzér - LED dioda umístěná na faderu příslušného pásma indikuje přítomnost zpětné vazby v daném pásmu. Možno použít rovněž jako spektrální analyzér

• , zakoupeno v basys.cz

• splnil očekávání
    • lehký
    • kvalitní zpracování

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• značka ,spolehlivost,solidní cena

doporučuji a děkuji za dodatečné zaslání českého návodu,který u zboží chyběl

• , zakoupeno v AudioSound

Za dané náklady nejlepší produkt.