Behringer SX 3040

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MUZIKER.cz

• Absolutní skok do jiné dimenze.Zvuk nabyl konkrétnosti, fantasticky se rozjasnil,dostal obří prostor.Slušné možnosti nastavení. Neuvěřitelná cena.
    • Nic!

Po zprovoznění nabydete pocit,že vám někdo konečně sundal z aparatury tlustou deku...
    Vynikající!

• +++
    • ------------------
  • , zakoupeno v MUZIKER.cz

• rozdíl zvuku s použitím přístroje musí slyšel i huchý je to přínos pro poslech já jserm jím nadšený a za podobné peníze nic takového asi neseženete
    • já nemám nic co bych vytknulo

já jsem naprosto spokojen a určitě doporučuji

Produkt nemá žádné parametry.

SONIC EXCITER dvoukanálový systém harmonického zdůrazňování zvuku s rozšířeným ovládáním vhodný např. pro: PA systémy v klubech (brilantní výšky a pevné basy), kostely (výrazně lepší srozumitelnost), 5.1 DVD produkce (zvuk je více realistický a "prostorovější"). Symetrické vstupy a výstupy (XLR pozlacené a 6,3 jack), oddělené ovládání basové části.

• Nic!

Vynikající!