Nejnovější recenze ze sekce Syntezátory

Behringer DEQ1024

Ověřený zákazník AudioSound Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2012

Zakoupeno v AudioSound

• Skvělá orientace při vyhledávání zpětné vazby /při zpětné vazbě se rozsvítí Led nad daným pásmem/. Široká nabídka možností.
  • V analogovém režimu bych doporučil kvalitnější převodníky digital - analog, které mají zásadní vliv na výsledný zvuk a nyní ho částečně deformují.

Za dané náklady nejlepší produkt.

Přidáno: 28. ledna 2012

• velké možnisti úpravy zvuku
  • kvalitní zvukové efekty
  • pouze 37 kláves

velmi zajímavý syntenzátor s velmi dobrým zvukem za přijatelnou cenu. za pomocí ovládacího panelu jde upravovat výšky - hloubky, basy a mnoho dalšího, skvélé jsou zvukové efekty. Bohužel má pouze 37 kláves

Behringer PP400

Behringer PP400

Ověřený zákazník AudioSound Ověřený zákazník

Přidáno: 24. ledna 2012

Zakoupeno v AudioSound

• Výrobek nebyl určen pro mě , ale pokud vím , funguje přesně tak , jak má .
  • zatím nic

Jde o nutné a šikovné zařízení pro ty , kteří mají AV zesilovač bez gramofonového předzesilovače a chtějí používat gramofon .

Přidáno: 25. prosince 2011

(naposledy upraveno 26. prosince 2011)

• Pěkný vhled
  • Krásné zvuky
  • Nemožu najít cauntry styly ( paterny)
  • Registrace Cubase ( hrúza )
  • Dosud se mi ho nedaří zaregistrovat

Je to elegantní a můj první syntetyzér, takže nemůžu porovnávat. Po 3 měsících užívání jsem sním spokojený , ikdyž výhrady mám. Snažím se tvořit vlastní hudbu, ale trochu mě sklamalo málo paternů (stylů). Nemůžu najít třeba country, protože se mi nedaří registr. Cubase tak nevím jestli je třeba na cd. Tak to nahrazuji tím, že si to vytvářím ručně, zvlášt bubny, basovka, el. kytara.
Pokud by někdo věděl ja na Cubase může se ozvat :-)

Jsem sním spokojený, prodávat ho nebudu, to si nezaslouží :-)

BEHRINGER FX2000

Behringer FBQ800

Behringer FBQ800

Přidáno: 5. září 2011

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Malé rozměry, 100% funkce.
  • Mohl by mít ještě laditelnou horní propust pro různé bass-reflexové reproskříně.

Potřeboval jsem zkorigovar frekvenční charakteristiku mnou vyrobené bass-reflexové reproskříně pro kluby, malé sály a malé otevřené scény. Korekcí se mi podařilo snážit dolní přenášený kmitočet z 80 na 50 Hz a nemusím stavět subwoofer. Používám ho i pro korekci ke klávesovému kombu se širokopásmovým reproduktorem. Doporučuji, oktávová pásma stačí a má další šikovné funkce (subsonický filtr, ukazatele úrovně, detekci zpětné vazby). Cena velmi příznivá.

Přidáno: 29. července 2011

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• vyroben v Japonsku-dle nápisu na nástroji, dá se dobře použít ve spojení s jinými klávesami
  • chybí mi tam doladění na 440 Hz (komorní a), ale mám dojem, že jsem někde v Holandsku viděl stejný, ale s jedním kolíkem navíc, který při stisku hraje komorní a pro doladění pitch

na to, že je tak malý, má pevnou konstrukci, vůbec nešumí, vše v pohodě

Behringer FEX 800

Behringer FEX 800

Přidáno: 28. července 2011

• Výborný poměr cena/výkon
  • Kompaktní
  • CHYBÍ NÁVOD V ČEŠTINĚ
  • K některým funkcím by se hodil display

Výrobek rozhodně splnil moje očekávání. Zařízení je lehké, kompaktní a zvukové povedené. Jedná se spíše o komplexní multiefekt, což jde znát hlavně při "dobarvování zpěvů", kde jsou na můj vkus až příliš "vytažená" středová pásma. U některých funkcí by se rozhodně hodil aspoň 2segmentový display, chápu ale taky to, že by to muselo mít vliv i na cenu, která je ovšem výborná. Co jsem do dnešního dne nesehnal, tak je návod v češtině. Technická angličtina mi sice problémy nedělá, ale s ohledem na to, že tento efekt má být určený pro širší veřejnost je toto celkem hloupé vůči českému trhu. Ve studiové technice se pohybuji celkem dlouho, musím ale přiznat, že dodnes přesně nechápu přesnou funkci některých ovládacích prvků. Očividně "nějak" fungují, ale netuším přesně v čem a jak :). Od firma Behringer máme celkem hodně zařízení a tak mě zajímá životnost tlačítek a potenciometrů. Pokud je u nějakých komponent u Behringeru problém, jsou to právě tyto součástky. .. aspoň že máme Kontaktol, lepší jak 10 doktorů :)

Alesis Midiverb 4

Alesis Midiverb 4

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 8. července 2011

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• profesionální zvuky
  • výborná ovladatelnost
  • zatím nevím

osvědčená značka která nezklame, profesionální produkt za výbornou cenu

Přidáno: 1. července 2011

Zakoupeno v Kytary.cz

• zatím se ho snažím poznat, ale rozhodně je to pro mě přínos.
  • Skvělý poměr ceny a kvality, což u značky Behringer je obvyklé. Na rozdíl od mnoha kritiků mám celou škálu přístrojů této značky, používám je téměř denně a až na drobnosti naprostá spokojenost.

Přidáno: 15. května 2011

Zakoupeno v Kytary.cz

• Super zvuk, přenosnost, malá velikost, styl

Je to KORG, legendární syntéza v malém provedení, spousta zábavy pro milovníky hledání nových zvuků a skvěle uspokojuje touhu mít něco co dělá zvuk stále s vámi. Jen zapojíte sluchátka a můžete jet!

Kurzweil PC3LE6

Kurzweil PC3LE6

Přidáno: 3. května 2011

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• ...zvuk, klávesnice, váha, sekvencer, konzervativní vzhled...
  • ...čistě subjektivně - vestavěná polovyvážená klávesnice není úplně nejlepší na hammondkové glisy, ale dá se jí přizpůsobit...

Pokud nepotřebujete nijak výrazně upravovat zvuky, není co řešit. Nástroj je skvěle přenosný, presety inspirující. Pro běžného klávesáka - piána, rhodesky, hammondky a clavinety absolutní špička. Zpracování skvělé (kov + plast). Klávesnice v této třídě nebývale skvělá...

Přidáno: 4. března 2011

(naposledy upraveno 22. května 2011)

• Dobrá cena
  • Zvuky převzaté z Motifu (High End) znějí úžasně
  • Skvělý sekvencer Cubase AI
  • Spojení s PC přes USB
  • Propracované styly (patterny)
  • Arpeggio
  • Zjednodušené zadávání akordů
  • Paměť USB pojme 400 SMF songů
  • Ovládání filtru a obálky v reálném čase (4 potenciometry)
  • Nemá vestavěné repro (pro mě vážně přednost!)
  • Příjemný moderní vzhled
  • Jen 1 uživatelský styl
  • Stylů mohlo být více s větším žánrovým záběrem
  • Až příliš jednoduchý sekvencer na samotném nástroji
  • Registrace programu Cubase je kapitola sama pro sebe
  • Polyfonie jen 32 hlasů

Nejsem žádný virtuos, občas si zahraju nebo něco "poskládám" jen tak pro radost :-). Zároveň však špatně snáším levné "samohrajky".
I když to je relativní, první syntetizér, se kterým jsem se seznámil, byl Korg Poly 800 ještě z Tuzexu, ve své době 'bomba'. Později Yamaha W7, to už byl dospělý nástroj vhodný i do studia, až na tu nešťastnou disketovou mechaniku... MM6 je koncipován trochu jinak, ale ve spojení s Cubase zatím moje nejlepší klávesy.
Po vyčerpávajícím sběru informací zejména na zahraničních webech, jsem v říjnu 2010 koupil klávesy Yamaha MM6 v e-shopu cmias.cz za cca 14.000 Kč.
High-end zvuky (zde označené Cool!, Sweet! či Mega) jsou co do počtu v menšině, ale stojí za to. Jsou samplovány vícezónově a pro různou dynamiku a ještě je někdy přidáno pár pěkných efektů. Např. "Mega Overdrive Guitar" má v dolní oktávě (reálná kytara má max. 4 oktávy) parádní glissanda, rockový doprovod a když opravdu přitlačíte, téměř přechází do zpětné vazby!
Některé věci (polyfonie...) je třeba pohlídat, ale i tak se hraní a skládání muziky pro mě stalo zábavnou činností, zejména při používání sluchátek. Finální mix ovšem provádím vždy za použití reprosoustav. Zde byl problém s brumem - dvojí uzemnění. Počítač je uzemněný a zesilovač také přes anténu na připojené TV.
Řešení: Edit: Dnes (22.5.2011) jsem si objednal ANTÉNNÍ GALVANICKÝ ODDĚLOVAČ, který by měl tento problém vyřešit.
V programu Cubase používám jen MIDI stopy, editační možnosti jsou bohaté. Oproti hw-sekvenceru (výborný např. ve zmíněné Yamaze W7) má sw-sekvencer pár drobných nevýhod (potřebujete počítač...), celkově je však toto řešení o několik tříd výše...
Tělo nástroje je vcelku subtilní, ale na něčem se holt ušetřit musí. Na cesty bych si k němu rozhodně pořídil kvalitní pouzdro.
Tady vedle se ptají, na co si dám pozor příště. Produkt hodlám používat, dokud bude fungovat nebo bude levně opravitelný! Koupil bych si až to rolovací piano s vestavěným hifi ozvučením, které měla Piccardova milenka ve Star Treku :-D .

Výrobce sice tímto syntetizérem míří hlavně do řad příznivců moderní taneční muziky, podle mě však může dobře sloužit šikovnému muzikantovi jakéhokoli žánru.

Roland AX Synth

Roland AX Synth

Přidáno: 20. února 2011

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Nástroj jsem koupil kvůli jedinému zvuku a to sólová el. kytara.S ohledem na to,že jsem byl ochoten za tento zvuk zaplatit více než 20.000,-kč,je patrné,že já jsem spokojen.
  • Na to,že se jedná o nástroj přes rameno,není dobré (dle manuálu),že nelze použít bezdrátové spojení s aparaturou,moc by to nevadilo,pokud by výstup pro kabel byl umístěn stejně jako u kytary a ne ve spodní části nástroje,kde si na kabel každou chvilku můžete šlápnout.

-Potřeboval jsem k studiové práci zvuk kvalitní el.kytary (bez toho aniž bych musel pokaždé shánět slušného kytaristu)
-Pro tento účel,jsem prozatím neměl v ruce nic lepšího a byl jsem nucen akceptovat cenu,která je hodně nadhodnocena.Tomuto nástroji by slušela ceno kolem 15.000,-kč.
-Obsluha je pro běžné použití vcelku jednoduchá,ovládacímu panelu by slušelo naklonění,aby hráč při hře viděl na ovládací prvky.
-Před koupí doporučuji dobře si rozmyslet pro jaký účel nástroj chcete používat.Doporučuji pro klávesáky,kteří si chtějí hrát na kytarysty a baskytaristy.Pro tento účel nástroj splní Vaše očekávání jak z hlediska zvuků a k tomu Vaše vystoupení bude efektní,jelikož nástroj je pro oko velice hezký a zajímavý.Pokud toto nepotřebujete, doporučuji vybrat si za podobné peníze nástroj,který budete mít narvaný stovkami zvuků.

Waldorf Blofeld Keyboard

Waldorf Blofeld Keyboard

Přidáno: 23. září 2010

• nezničitelné kovové provedení, vynikající klávesnice - jako za starých plechových analog časů, jaký to propastný rozdíl od čínského plastového smetí...
  • vynikající zvuk, evokuje mi staré vintage syntezátory zvukem daleko více a lépe než obdobné VA syntezátory Nord nebo Roland
  • bral bych tu pátou oktávu a víc ovladačů na panelu i víc efektů, ale to už Waldorf dělá, akorát se to jmenuje Wave a stojí trochu moc :-))

Za ty peníze lepší VA plnohodnotný synt + multisampler neseženete, jak zvukem tak provedením

Přidáno: 23. září 2010

• hezký design, lehké, skladné
  • zvuk, možnosti

Za skoro stejný peníz můžete mít třeba Waldorf Keyboard, což je profesionální velice kvalitně udělaný výrobek s vynikající aftertouch klávesnicí a dokonce se samplingem, kterým jde přiřadit do až 2 oscilátorů libovolný multisampl, kromě interních standardních vln!!!! Tohle je za stejnou cenu hračka pro ty, kdo se potřebují naučit pracovat s klasickým syntezátorem, ne seriozní nástroj na stage... Zkoušel jsem důkladně Gaiu i Blofeld Key - rozhodnutí bylo jasné v naprosto všech ohledech - Waldorf.

Roland Juno G

Roland Juno G

Přidáno: 23. září 2010

• super skladnost i váha
  • multisamply použitelné - ze samplů jsem dostal o třídu lepší zvuky než ze všech interních vzorků
  • pouze průměrný sound všech patchů
  • na přehrávání midi ani na komponování to moc vhodné není
  • málo efektů - chybí plně parametrický equalizer nutný na zhutnění pásma 0,4 - 1,2 kHz aby třeba zvuky vintage keyboardů zněly trochu přirozeně, takhle je to digitál, uměle znějící středy..

nejnutnější základ pro amatérské muzikanty, pokud chcete vylézt na podium a nedělat zvukem ostudu

Zobrazuji 421 - 438 ze 438 recenzí 1...18 19 20 21 [ 22 ]